top of page

Jmenuji se Soňa Vaňková. Spolu s manželem a dvěma syny bydlíme v Praze nedaleko metra Kačerov, a všichni máme rádi jídlo.

 

Mládí jsem prožila na venkově, nedaleko obce Kamenice ve středních Čechách. Nebydleli jsme ale jako všichni ostatní ve vesnici nebo městečku. Bydleli jsme daleko od veškeré civilizace, na kopci v lesích, na samotě jménem hájenka Grybla. Tatínek býval hajným a maminka se starala o obrovské hospodářství a zahrady. Vím, jak má chutnat čerstvě nadojené mléko, domácí máslo, maso, ovoce i zelenina. A tyto chutě, vůně a ryzí čerstvá kvalita mi už dlouho v obchodech chyběly – za cenu nepřetržité dostupnosti obchodníci nabízejí zboží z velké dálky a my spotřebitelé už jsme málem zapomněli na sezonnost a plnost chutí. A právě vzpomínky na nádherné, výjimečné dětství mi pomohly se rozhodnout opustit dlouholetou kariéru v nadnárodní společnosti a věnovat veškeré zkušenosti, čas i finance prodejně Koloniál Sova, farmářský obchod s pečlivě vybíraným českým sortimentem a bezobalový obchod, protože kupovat rýži, luštěniny nebo koření v barevně potištěném kartonu považuji za zbytečný přežitek..

Polish_20200702_145612282.jpg

Koloniál Sova zahájil provoz 15.července 2019.  V nabídce je nyní na váhu od 5 g široký výběr trvanlivých potravin, farmářských potravin z českých farem z velké části ve vratných obalech, česká zelenina a ovoce, nápoje, moravské stáčené víno, stáčená ekologická drogerie a mnoho dalšího.

 

Zajděte se podívat, sortiment stále upravuji k dokonalosti.

 

Parkování zdarma jak pro auta tak pro cyklisty je možné na pozemku vedle prodejny, která je v úrovni chodníku, takže nakoupit mohou i cyklisté, handikepovaní nebo pejskaři.

ROZHOVOR pro internetový magazín o hubnutí a zdravém životním stylu Bezhladovění si můžete přečíst ZDE 

https://www.bezhladoveni.cz/rozhovor-kolonial-sova-sona-vankova/?_gl=1*13y31a7*_up*MQ..&gclid=Cj0KCQjwn9CgBhDjARIsAD15h0BeSPD-6v8iA04dlQpkzvdJ-y0gm0N1_12PkV6UfbjVZHA_ZR-6PywaAoUIEALw_wcB

bottom of page