© 2019 by Kolonial Sova.

Jmenuji se Soňa Vaňková. Spolu s manželem a dvěma syny bydlíme v Praze nedaleko metra Kačerov, a všichni máme rádi jídlo.

 

Díky nekonečně pracovité mamince a tatínkovi, který býval hajným, jsem vyrůstala obklopena obrovskou zahradou a hospodářskými zvířaty. A právě vzpomínky na nádherné dětství strávené v nedotčené přírodě mi pomohly se rozhodnout opustit dlouholetou kariéru v nadnárodní společnosti a věnovat veškeré zkušenosti, čas i finance prodejně Koloniál Sova, farmářský a bez obalu.

Koloniál Sova zahájil provoz 15.července 2019.  V nabídce je nyní na váhu od 10 g široký výběr luštěnin, těstovin, mouky, obiloviny, cukry, mořská i himalájská sůl, semínka, ořechy, stáčené oleje, datlový sirup, mošty, zrnková káva, čaje, byliny, musli, kaše, vločky, sušenky, koření, kakaové máslo, Ghí, Bystročické zelí, Bohemsca limonády, čerstvé kravské mléko a jogurty ve vratných sklenicích, máslo, droždí a sýry na váhu, škvarky a další uzeniny, čerstvé maso z farmy, kváskový chléb a další pečivo, stáčená drogerie Tierra verde nebo Jelen, sezonní ovoce a zelenina, hotová chlazená jídla ve sklenicích atd atd.

 

Zajděte se podívat, sortiment stále upravuji k dokonalosti.

 

Parkování zdarma je možné na pozemku vedle prodejny, která je v úrovni chodníku, takže nakoupit mohou i cyklisté, handikepovaní nebo pejskaři.